مقصد

 
 
نفرات
بزرگسال
(2 سال تا 12 سال)
کودک
(2 سال تا 12 سال)
نوزاد
(2 سال تا 12 سال)

با یک جستجو به تمام شبکه های هوایی ، ریلی و جاده ای مسیر مورد نظرتان متصل می شوید و یک آن بررسی ، انتخاب و خرید آنلاین می نمایید. |

بررسی، انتخاب ، خرید آنلاین

پروژه ملی مقصد

یکجا ، بلیط های (هواپیما ، قطار ،‌ اتوبوس) را بررسی ، انتخاب و آنلاین خرید کنید.

پروژه ملی مقصد ، سیستمی است که برای اولین بار در ایران با یک جستجو به تمام شبکه های حمل و نقل هوایی ، ریلی و جاده ای متصل می شود و بلیط هواپیما ، قطار یا اتوبوس مناسب را یکجا به مقصد موردنظر پیشنهاد می کند. بنابراین دیگر نیازی به جستجوی تک تک بخش های مختلف ندارید. مهمترین ویژگی پروژه ملی مقصد در این است که اگر بلیط برای سفر مستقیم شما موجود نباشد ، سفر غیر مستقیم و ترکیبی که مثلا قسمتی از آن با قطار و ادامه آن با هواپیما است را به شما پیشنهاد می کند. تمام این پیشنهادات با الگوریتم های نرم افزاری پیشرفته آماده می شوند و هدف آن ارائه سریع ترین و ارزان ترین پیشنهاد ممکن است. خرید اینترنتی از سیستم مقصد ،‌ علاوه بر صرفه جویی در وقت ، به شما این امکان را می دهد که مناسب ترین وسیله حمل و نقل خود را اعم از (هواپیما ، قطار ،‌اتوبوس) بررسی و با استفاده از مقایسه با سایر بلیط ها در کوتاه ترین زمان ممکن بهترین گزینه سفر خود را انتخاب و خرید نمایید.

اولین نفری باشید که از قیمت بلیط هواپیما لحظه آخری مطلع می شود! با عضویت در سیستم اطلاع رسانی امپراتور، می توانید از پرواز های ارزان قیمت و لحظه آخری و حتی پروازهایی که ظرفیت آن ها تکمیل شده است مطلع شوید. کافی است ایمیل یا موبایل خود را وارد نمایید تا شما را مطلع کنیم.

خبرنامه
با عضویت در خبرنامه از پیشنهادهای شگفت انگیز امپراتور مطلع شوید. همراه با ما از تخفیفات ویژه بهره مند شوید.
هواپیما
قطار
تور
هتل
پشتبانی آنلاین
هواپیما
مقصد
تور
هتل
پشتبانی آنلاین

بزرگــترین ، تخصصی ترین و معتبرترین ســــامانه آنلاین گردشگری

کمی صبر کنید ... امپراتور در حال جستجوی تمام خدمات درخواستی برای سفر شماست .

Check , Select , Book Online